יום שלישי כ"ט ניסן התשע"ז

<h2>סדנת תומכים גברים!</h2>מסלול ערב לתומכים בשעות הערב. ימי שני בין השעות 17:00-22:00 לפרטים נוספים 08-9739000.<h2>סדנת שקוף חדשה לגברים!</h2>סדנת  שקוף לגברים בשעות הערב. ימי שני בין השעות 18:45-22:00  מפגש ראשון - י'ב אייר תשע'ז לפרטים נוספים 08-9739000.<h2>בא בנשימה - דיסק חדש!!!</h2><h2>משפטי שקוף</h2><h2>איך מזהים את האני הלא אמיתי?</h2><h2>סדנת שקוף - משפטי שקוף</h2>

ספירת העומר

demo8
הרב ישראל אסולין

גבורה – עצור, גבול לפניך!

מה דעתכם, מי מתאים לתואר 'גיבור'? זה שמבורך בכוח פיזי רב ועצום אשר ביכולתו לכבוש מדינות ולהכניע מעצמות? או שמא גיבור היא דמותם של גאוני עולם או עשירי תבל שכולם כפופים למרותם מכוח תחכומם או השפעתם הפיננסית...?

ספירת העומר - על טעם וריחהרב ישראל אסולין

מה הסיפור שלה?

הכנה לספירת העומר

דקה שקופה

demo8
גידי דבוש

ההתבודדות היא מעלה עליונה מן הכל

אני לא אחראי על ביצועים, אני רק יכול לעשות תשובה על נפילות ולרצות!

ספירת העומר - חלק ב'הרב ישראל אסולין

הלכות ומנהגים בספירת העומר - חלק א'הרב ישראל אסולין

מי רוצה קשר?הרב ישראל אסולין

תומכים משתפים

demo8

השמים - הם הגבול / א' צ'

כבר בהתחלה מצאתי עצמי, בין מלאי קופסאות של ירקות ועשבים, עדשים ברוטב סילאן, ושקדים עטופים בתמר – מכרסמת שוקולד יחידה. כולן סביבי הגיעו מצוידות, מחושבות, מתוכננות עם אוכל לכל היום הארוך הזה, שלא יקרה, חלילה, שהן תצטרכנה להכניס לפיהן אוכל קנוי או סתם נשנושים או, גרוע מזה מבחינתן, להעביר את היום כמוני – בקפה ושוקולד, קפה ווופלה, קפה ועוגה...

הלקאה מול געגוע / נתן דב קרמר

להעיז לאהוב – ס' נ'

(אל) תגלו את האמת!

אקטואליה

demo8
הרב ישראל אסולין

סודה הגדול של הנקודה הקטנה

אני מסתכל על עצמי ומגלה, לבושתי ולחרפתי, שאין בי שום דבר טוב. היה לי יום נורא. קמתי מאוחר. אבד לי הלב בזמן התפילה. אכלתי ארוחות בלי גבולות וסדר. שיקרתי. כעסתי. בקיצור, הייתי רע.

שירה – גאולההרב ישראל אסולין

כשרות מוצרי מזון בפסחהרב ישראל אסולין

אפשר להיגאל!הרב ישראל אסולין

תהליך עבודה פנימית

demo8
הרב אייל י. שטרנליב

לגדול מהמקום הקטן

כולנו רוצים להתחדש ולהתרגש, ממכונית חדשה, בגד חדש, להתחדש בקשר הזוגי, איך מתחדשים מבפנים בלי להיות תלוי בהתחדשות מבחוץ?

פסח לגלות את הלבאיילת השחר

התבודדות, אין דבר קל מזהגידי דבוש

סימני דרך – המסע של ליל הסדר

בנין הבית

demo8
גידי דבוש

אין לך אדם שאין לו שעה

השם יתברך רוצה לגאול אותנו ברחמים, אז למה אנחנו מתעכבים? כל מה שקורה לך, זה כי השם מגדל אותך, וזה רק מבחן של התכלית. אתה רוצה לרפא את החיים שלך? רוצה להפסיק להיות בודד? רוצה להתחיל מהתחלה?

פה סח - לומדים תקשורתהרב ישראל אסולין

פסח בזוגיותהרב ישראל אסולין

גואל ישראל גואל אותך עכשיו!הרב אייל י. שטרנליב

מוזיקה

demo8

שירים ווקאלים לספירת העומר

רצף שירים ווקאלים לשמיעה בספירת העומר

כאן טוב!גידי דבוש

צריך אהבה!גידי דבוש

מקום בתוך ההרגשהגידי דבוש

המלחמה על החיים

demo8
אהרון אלון

מתכון פשוט לצאת מהתמכרות - פרק ג'

ההתמכרות שלך, אתה רוצה להפסיק עם זה? אנשים שלא רוצים % 100 להיגמל מעישון למשל, האם הם יצליחו להפסיק עם זה? אהרון אלון עם כמה טכניקות לגמילה מהירה

הגנה מנפילות - מחיצות במוחאהרון אלון

התמכרות או מחלה? - פרק ב'אהרון אלון

אתה מרגיש חולה? - פרק א'אהרון אלון