יום ראשון א' תמוז התשע"ז
 
 
יבש לי

כבר תקופה ארוכה אני מרגישה רחוקה בצורה קיצונית, זה בא לאחר תקופה טובה ופוריה, שידעתי שתבוא לאחריה נפילה, אולם, זה נמשך מידי הרבה זמן, ואני לא רואה דרך לסיים את זה. אני חושבת שזה בגלל שבתקופה האחרונה החיים מידי זורמים, ב"ה, ואני לא מרגישה צורך לדבר, האם ואיך אפשר לסיים עם דבר זה?

149
1


ללכת לישיבה בגיל 28

שלום עליכם, חזרתי בתשובה ב"ה , רקע מבית דתי, ואפילו בכיתה ז-ח למדתי גמרא בישיבה תיכונית, ומשם עברתי לבי"ס חילוני . כיום אני בן 28 חזרתי בתשובה ב"ה מתוך רצון שלם, ריגשי ושכלי כאחד. אחרי המון התבוננות שאלות לתלמידים חכמים ושאלות של יכולת עם עצמי, הגעתי למסקנה נחושה ובטוחה מאוד שאני רואה את עצמי בלימוד יום שלם \ חצי יום, כי שעה ביום לאחר יום שלם עבודה לא תספיק לי, אני די טוטאלי, אם יש אמת - אז כדרך חיים וגם כמטרה ראשית ! כמובן אחרי שבדקתי שזה לא מקיצוניות או פזיזות. העניין הוא שלצורך הקניית ...

112
1


מה יהיה איתי

נולדתי להורים חרדיים עברתי המון חוויות אישיות וסביבתיות לא נתתי להם מקום באמת מה שגרם לי לעזוב את הכל אבל רק מבפנים לא עושה שום דבר הקשור לתורה ומצוות אבל מסתובב עם חליפה כאילו איזה דוס נשבר לי מהחיים האלה לא יודע מה לעשות פעם הייתי מדבר עם אחד שעובד אצלכם שדווקא עזר לי מאוד אבל מסיבות טכניות לא יכולתי להמשיך כרגע אני בלי כלום ריק מהכל עובד על כולם ומרגיש הכי רע ומגעיל בעולם מה יהיה הסוף איך יוצאים מזה איך אומרים סטופ לדבר שמלווה אותי כבר כמה שנים איך עושים את זה או שלא עושים ופשוט אומרי...

125
1


מה לעשות כשאני תקועה במצב שאין לי השפעה עליו

אני נשואה ובעלי לעיתים קרובות מתפרץ ופוגע בי מאד הוא מתכחש כל פעם לדברים שקרו או מקטין אותם. כל העצמות שמגיעות ממני אליו בימין שבין ההתפרצויות נתקלות כאילו בקיר אטום, והוא אינו מוכן להודות שהוא זקוק לעזרה, מה אני יכולה לעשות?

121
1


סדנא

יש אפשרות לסדנא באיזור ירושלים

106
1


חיה בדמיונות על כבוד

שלום כבוד הרב, את כל החיים שלי אני מעבירה רק בדמיונות של כל מיני מקרים שקורים , ואיך אני זוכה להערכה על מה שאני עושה בהם. אני מוצאת את עצמי מדמיינת כל הזמן מה אני אעשה ומה ידברו עלי. במהלך שלבים בחיי הדמיונות משתנים רק בדמויות המעריכות. לדוגמה בשנות התיכון המחשבות היו על המורות... כיום על המשפחה... אמנם ברמת המעשה אני מסוגלת לפעמים לעשות דברים שאני חושבת ולהתעלם מההערכה של האנשים, אבל הדמיונות כל הזמן מלוים אותי ללא הפסקה. רוצה להתפטר מזה!! איך יוצאים מזה??

82
0


כעב פחד וחוסר הצלחה

כראתי את השאלה ותשובה לגבי הכעב ולא מבין איך להתמודד ולענות לעצמי על השאלה מאיפה הפחד וכמובן שכל זה מוביל אותי לחשוב על החוסר הצלחה שלי תעזור בבקשה יותר מדויק תודה.

69
0


עבודה ביום פורים

בני התחיל לעבוד לפני כשבויים בעבודה מסויימת לאחר מספר חודשים שלא מצא עבודה(בן 34) רציתי לשאול לגבי יום ראשון האם יכול לעבוד ולצאת מוקדם לסעודת פורים או שנכון שלא יעבוד ביום זה בכלל?תודה

68
0


מה כואב לך

קראתי את המאמר האחרון, שנקרא ' מה כואב לך'. זה מדהים, כי לכל מה שכתוב שם, הגעתי במהלך חיי, אומנם לא בצורה כ"כ ברורה ושקופה. תמיד היה לי פחד כזה ש'מי אמר שכל מה שעולה לך בראש נכון?' כשראיתי את הדברים כתובים בעלון, די נרגעתי, אבל בכל אופן אשמח אם אקבל מקורות של הדברים... ותודה רבה על המילים- הן ממש מלטפות.

65
0


האם אפשר להגיע לטיפול פרטי

שלום רב לאחרונה אני חווה חרדות קשות ממחלות ומוות.חס ושלום.אפשר להגיע לטיפול. אצל אחד מכם?חשבתי על דר אהרון אלון

71
0הרשמה לסדנה ימין